به گزارش روابط عمومی پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی کشور، در روز سه شنبه 12 تیر1402، همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگی مراسم بزرگداشت و تکریم از همکارانی که طی یکسال اخیر به افتخار بازنشستگی نائل آمدند با حضور رئیس و معاونین و همکاران شاغل در سالن اجتماعات پژوهشکده برگزار گردید. در این مراسم که به منظور قدردانی از تلاش و خدمات صادقانه بازنشستگان برپا شده بود از 7 نفر از همکاران بازنشسته پژوهشکده و مرکز تحقیقات فرآوری آبزیان تقدیر به عمل آمد.
دکتر محمد صیادبورانی، رئیس پژوهشکده ضمن خیر مقدم به مهمانان با ابراز خرسندي به جهت حضور در بين همکاران بازنشسته پژوهشکده و مرکز تحقیقات فرآوری آبزیان اظهار داشت: همکاری باشما باعث افتخار ما در طی این سالها بوده است. وی در ادامه خواستار خواستار استفاده از تجربیات همکاران بازنشسته و عدم قطع ارتباط آن‌ها با پژوهشکده و استفاده از تجربیات علمی این همکاران بازنشسته در اطاق فکر شد. در ادامه ایشان از خدمات صادقانه و مسئولانه همکاران بازنشسته تقدیر و تشکر نمودند.
در این مراسم معاونین پژوهشکده نیز از زحمات و خدمات صادقانه این عزیزان در طول سی سال خدمت قدردانی نموده و آرزوی موفقیت، سلامتی و شادکامی برای این همکاران نمودند. در بخش دیگری از این مراسم، سایر همکاران شاغل نیز در وصف این عزیزان نکاتی را بیان داشته و از همکاری صمیمانه آنها در طول دوران خدمت تشکرکردند. در پایان همکاران پیشکسوت وبازنشسته نیز ضمن تقدیر از برگزاری این مراسم، به بیان خاطرات طول دوران خدمت پرداختند.
شایان ذکر است از تلاش ها و زحمات همکاران بازنشسته آقایان: دکتر سیدحسن جلیلی، مهندس بهمن مهندس محمدی تبار، مهندس یعقوبعلی زحمتکش، مهندس مهدی مومنی، مهندس محمودنوان مقصودی، حجت اله محسن پور، و محرمعلی رنجبر با اهدای لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود تقدیر به عمل آمد.