امکانات و تجهیزات
دوشنبه 11 دی 1396    
بازدید: 355
کتابخانه
یکی از قدیمی ترین کتابخانه های تخصصی شیلات  به نام محقق برجسته و پدر شیلات ایران مرحوم مهندس فرهاد فریدپاک با بیش از10 هزار عنوان کتاب تخصصی فارسی ، انگلیسی و روسی و نشریات علمی و معتبر دنیا فعال بوده و همچنین با در اختیار داشتن آرشیوی از گزارشات علمی محققان خود و سایر مراکز علمی و پژوهشی کشور یکی از گنجینه های پایان ناپذیر علمی کشور محسوب گردیده که درب آن همواره به روی مشتاقان علوم شیلاتی گشوده می باشد.
 
 
سالن آمفی تئاتر
این سالن در فضایی مناسب و آرام با ظرفیت 100 نفر و برخورداری از امکانات سمعی وبصری، سیستم خنک کننده به مکانی برای ارایه خدمات آموزشی و برگزاری گردهمایی و سیمنارهای تخصصی و کنفرانس های علمی در اختیار گروههای دانشگاهی و شیلاتی قرار گیرد.  
 
 
سالن جلسات اداری
این مکان نیز با ظرفیت 30 نفر مجهز به سیستم صوتی و بصری و سیستم خنک کننده فضای دلپذیری را برای تشکیل جلسات اداری و تخصصی مراکز علمی و اداری فراهم کرده است.  
 
 
 
حوضچه های بتی
 تعداد 40 عدد استخر های بتنی در اندازه های مختلف (با حجم آبگیری 20 ، 6 و 5 متر مکعبی) در محوطه بیرونی ایستگاه که این استخرهای استوانه ای شکل با اهداف مختلف از جمله پروژه های تحقیقاتی کاربردی نگهداری مولدین و نگهداری بچه ماهیان مورد استفاده قرار می گیرند.

ظروف فایبرگلاس
 تعداد 60 عدد مخازن فایبرگلاس در اندازه های مختلف (با حجم آبگیری 2000 ، 300 و 100 لیتری) که مخازن بزرگتر برای نگهداری ذخیره بچه ماهیان و ذخیره آب و همچنین از مخازن کوچکتر (100 لیتری ها) برای اجرای پروژه های مصوب و دانشجویی مورد بهره برداری قرار می گیرند.
پمپ هواده مرکزی
 دو دستگاه از پمپ های با قدرت 160 متر مکعب در ساعت که برای هوادهی مخازن پرورش بچه ماهیان و ماهیان ذخیره در ایستگاه تغذیه فوق استفاده می شوند